SZAFY WISZĄCE 10" i 19”

GT Networks Logo

Szafy GT Networks są dostępne w wysokościach od 2U do 12U, z drzwiami pełnymi metalowymi lub przeszklonymi. Znakomicie sprawdzają się jako ekonomiczne rozwiązanie dla instalatorów teletechnicznych oraz instalatorów instalacji alarmowych. Łatwe w montażu, solidnie wykonane, znajdą zastosowanie do prostych instalacji sieciowych w małych obiektach, np.: w domach czy też biurach.

WIĘCEJ INFORMACJI

SZAFY WISZĄCE 19” GT NETWORKS

SZAFY WISZĄCE 10” GT NETWORKS

Szafy 10” są dostępne z drzwiami przeszklonymi w wysokościach 6U, 9U i 12U. Znakomicie sprawdzą się jako ekonomiczne i małogabarytowe rozwiązanie dla instalatorów teletechnicznych oraz instalacji alarmowych. Łatwe w montażu, solidnie wykonane szafy, z powodzeniem znajdą zastosowanie w instalacjach wymagających minimalnej ilości miejsca. W naszym asortymencie dostępne są również 10” akcesoria do szaf.

WIĘCEJ INFORMACJI

Nowa seria szaf 19" GT Networks w limitowanym kolorze czerowono czarnym to ukłon w stronę klientów, którzy wymagają nie tuzinkowego wyglądu szafy. Znajdzie zastosowanie wszędzie tam gdzie wymagany jest unikalny wygląd szaf lub lub chcemy wkomponować szafę w określony wystrój i charakter wnętrza.   Szafy charakteryzują się doskonałą jakością wykonania, drzwi przednie zamykane są na klucz. Osłony boczne są zdejmowane, a wnętrze szafy zostało wyposażone w dwie pary profili montażowych.

WIĘCEJ INFORMACJI

Szafy Rack wiszące  19”
GT Networks Limite​d Edition