Szafy Rack 19"

Mirsan Rack jest wiodącym producentem 19" szaf Rack, akcesoriów do szaf, szaf serwerowych i centrów danych, a także specjalnych projektów. Dzięki swojemu doświadczeniu, wykwalifikowanemu personelowi i zaawansowanej technologicznie fabryce, Mirsan Rack oferuje produkty najwyższej jakości, gwarantując szybki czas dostawy, wsparcie posprzedażowe i pełne zadowolenie klientów.

Mirsan Rack wyróżnia się innowacyjnym podejściem i nieustannym rozwojem struktury, która spełnia wszystkie wymagania infrastruktury technologicznej współczesnego świata. Nasza gama oryginalnie wyprodukowanych (19") szaf rackowych serii GT to nasza dumna odpowiedź na potrzeby rynku. Dzięki 20-letniemu doświadczeniu, wiedzy i ścisłemu monitorowaniu najnowszych trendów technologicznych, Mirsan Rack dostarcza produkty, które spełniają wymagania dzisiejszej i przyszłej infrastruktury technologicznej.

Wybierając Mirsan Rack, możesz być pewien, że otrzymasz produkty najwyższej jakości, które są zgodne z najnowszymi standardami branżowymi. Nasze 19" szafy rackowe i akcesoria zostały zaprojektowane z myślą o doskonałej funkcjonalności i trwałości, aby zapewnić optymalne rozwiązania dla Twojej infrastruktury technologicznej.

Mirsan Seria GTS

Szafy Serwerowe 19" o podwyższonej nośności do 
2 000kg

więcej informacji

MIRSAN Seria GTV

Szafy teleinformatyczne 19” o najbardziej uniwersalnej konstrukcji od 12U do 46U we wszystkich możliwych konfiguracjach.

więcej informacji

Mirsan Seria GTN

Szafy Rack  19"

więcej informacji

Mirsan Seria COMBOX

Szafy Rack wiszące  19”

więcej informacji

Mirsan Wiszące Seria IP

Szafy Rack  19" IP54, IP55, IP66

więcej informacji

Obudowy elektryczne IP65 MRN 

więcej informacji

Szafy-obudowy DVR dla rejestratorów 
1U i 2U 

więcej informacji

Szafa dwukomorowa 19" 42U IP55 z klimatyzacją

więcej informacji

MIRSAN Seria SOHO

Wisząca szafa Rack 19" 
 (FLATPACK)

więcej informacji

Mirsan Soundproof

Szafy 19" - Dźwiękoszczelne

więcej informacji

Mirsan Seria GTP

Szafy przemysłowe IP55

więcej informacji