IP54

Szafa Rack IP54

Może być stosowany we wszystkich rozwiązaniach informatycznych, środowiskach półotwartych na efekty zewnętrzne (nie narażonych na efekty środowiskowe takie jak deszcz itp.)

Na zestawie szyn montażowych 19", 2 urządzeń, mogą być dołączone wszystkie typy urządzeń i wyposażenia 19". Jedna para szyn 19" stosowana jest w szafach 600x450, natomiast dwie pary 600x600.

Dzięki dławnicy kablowej PG48 IP, 2 dławnicom PG21 IP i 3 szt. kołnierzom zaślepiającym PCV o średnicy 28 mm w dolnej części obudowy, możliwe jest prowadzenie kabli o dużym natężeniu przepływu od dołu. Dzięki systemowi uszczelnień na drzwiach, szafa zapewnia ochronę przed kurzem i wodą.

IP55

Seria szaf MRIP wiszących IP55 jest kompletnym rozwiązaniem dla instalacji zewnętrznych. Za wydajną wymianę ciepła odpowiedzialne są otwory wentylacyjne znajdujące się na górze i po bokach szafy, z możliwością instalacji wentylacji aktywnej. Dostęp do wentylacji jest ograniczony poprzez otwierany dach i boczne osłony. Szafy występują również w wersji z drzwiami szklanymi.

System uszczelek znajdujący się na dachu szafy, w jej drzwiach oraz wpustach kablowych, chroni zawartość przed kurzem i wilgocią. Wewnątrz szafy znajdują się dwie szyny montażowe­­ odpowiednie do instalacji 19” podzespołów. Całość zabezpieczona została hartowanym 3-punktowym zamkiem.

Szafa Rack IP55

Przewiń do tabeli wymiarów

IP66

Szafa Rack IP66

Szafka podzielona została na dwie komory z oddzielnymi drzwiami: w jej górnej części mieści się szyna montażowa o 19” standardzie instalacji i wysokości 9U, dolny przedział zajmują uszczelniane dławiki kablowe, a pozostałą część można dowolnie zagospodarować. Między dolną, a górną częścią znajduje się otwór na okablowanie. Na zewnętrznych bocznych ścianach mieszczą się cztery uchwyty do instalacji kamer monitoringu.

Szafki wiszące z serii IP66 cechują się wysoką wytrzymałością oraz odpornością na warunki atmosferyczne. Przed uszkodzeniem fizycznym, wilgocią oraz przegrzaniem zawartości chronią podwójne ściany (wewnętrzna o grubości 2 mm i zewnętrzna o grubości 3 mm), oraz 3-punktowy zamek.Opcjonalnie do każdej komory można zainstalować dwa pracujące niezależnie wentylatory z termostatem. Kolejnym ulepszeniem jest możliwość instalacji panelu LED.Pełną szczelność szafy zapewnia system gumowych uszczelek, zainstalowany w obu komorach i w drzwiach głównych. Wysokość podstawy (h=100 mm) umożliwia przechowywanie wiązki kabli, dzięki czemu szafa może stać na ziemi lub zostać zainstalowana na słupie za pomocą specjalnych uchwytów znajdujących się z jej tyłu

filtr wetylacji powietrza w szafach 19" IP uziemienie szafy rack 19"

filtry w otworach wentylacyjnych zabezpieczają zawartość przed wilgocią oraz kurzem

Uziemienie gwarantuje ochronę przed porażeniem prądem

regulowane szyny w szafie 19" IP szczelne dławiki kablowe w szafie 19" IP

Pełna regulacja szyn montażowych umożliwia instalację podzespołów w dowolnej konfiguracji

Szczelność szafki zapewniają uszczelniane dławiki kablowe

Tabela Rozmiarów Seria MRIP

Aby zobaczyć tebele z wymiarami szaf teleinformatycznych obróć swój telefon

Zapytanie

    Thank you! Your message has been sent.
    Unable to send your message. Please fix errors then try again.