IP54

Szafy wiszące szczelne

szafa rack 19" IP54

IP54

Może być stosowany we wszystkich rozwiązaniach informatycznych, środowiskach półotwartych na efekty zewnętrzne (nie narażonych na efekty środowiskowe takie jak deszcz itp.)

Na zestawie szyn montażowych 19", 2 urządzeń, mogą być dołączone wszystkie typy urządzeń i wyposażenia 19". Jedna para szyn 19" stosowana jest w szafach 600x450, natomiast dwie pary 600x600.

Dzięki dławnicy kablowej PG48 IP, 2 dławnicom PG21 IP i 3 szt. kołnierzom zaślepiającym PCV o średnicy 28 mm w dolnej części obudowy, możliwe jest prowadzenie kabli o dużym natężeniu przepływu od dołu. Dzięki systemowi uszczelnień na drzwiach, szafa zapewnia ochronę przed kurzem i wodą.

IP55

IP55

Seria szaf MRIP wiszących IP55 jest kompletnym rozwiązaniem dla instalacji zewnętrznych. Za wydajną wymianę ciepła odpowiedzialne są otwory wentylacyjne znajdujące się na górze i po bokach szafy, z możliwością instalacji wentylacji aktywnej. Dostęp do wentylacji jest ograniczony poprzez otwierany dach i boczne osłony. Szafy występują również w wersji z drzwiami szklanymi.

System uszczelek znajdujący się na dachu szafy, w jej drzwiach oraz wpustach kablowych, chroni zawartość przed kurzem i wilgocią. Wewnątrz szafy znajdują się dwie szyny montażowe­­ odpowiednie do instalacji 19” podzespołów. Całość zabezpieczona została hartowanym 3-punktowym zamkiem.

Przewiń do tabeli wymiarów

IP66

szafa rack 19" IP66
dwusekcyjna szafa rack 19" IP66

Szafa Rack IP66

Szafka podzielona została na dwie komory z oddzielnymi drzwiami: w jej górnej części mieści się szyna montażowa o 19” standardzie instalacji i wysokości 9U, dolny przedział zajmują uszczelniane dławiki kablowe, a pozostałą część można dowolnie zagospodarować. Między dolną, a górną częścią znajduje się otwór na okablowanie. Na zewnętrznych bocznych ścianach mieszczą się cztery uchwyty do instalacji kamer monitoringu.


Szafki wiszące z serii IP66 cechują się wysoką wytrzymałością oraz odpornością na warunki atmosferyczne. Przed uszkodzeniem fizycznym, wilgocią oraz przegrzaniem zawartości chronią podwójne ściany (wewnętrzna o grubości 2 mm i zewnętrzna o grubości 3 mm), oraz 3-punktowy zamek.

Opcjonalnie do każdej komory można zainstalować dwa pracujące niezależnie wentylatory z termostatem. Kolejnym ulepszeniem jest możliwość instalacji panelu LED.Pełną szczelność szafy zapewnia system gumowych uszczelek, zainstalowany w obu komorach i w drzwiach głównych. Wysokość podstawy (h=100 mm) umożliwia przechowywanie wiązki kabli, dzięki czemu szafa może stać na ziemi lub zostać zainstalowana na słupie za pomocą specjalnych uchwytów znajdujących się z jej tyłu

filtr wetylacji powietrza w szafach 19" IP uziemienie szafy rack 19"

filtry w otworach wentylacyjnych zabezpieczają zawartość przed wilgocią oraz kurzem

Uziemienie gwarantuje ochronę przed porażeniem prądem

regulowane szyny w szafie 19" IP szczelne dławiki kablowe w szafie 19" IP

Pełna regulacja szyn montażowych umożliwia instalację podzespołów w dowolnej konfiguracji

Szczelność szafki zapewniają uszczelniane dławiki kablowe

Tabela Rozmiarów Seria MRIP

Aby zobaczyć tebele z wymiarami szaf teleinformatycznych obróć swój telefon

Zapytanie

Thank you! Your message has been sent.
Unable to send your message. Please fix errors then try again.