Mirsan

szafy serwerowe oraz przemysłowe od 4U do 55U

Zapytanie Ofertowe

SERIA GTS

szafy stojące serwerowe 19″

Szafy stojące z serii GTS dostępne są w dwóch wersjach: węższej 610 mm i 800 mm oraz 20 opcjach wysokości: od 12U do 51U. Szeroki wybór modeli oraz nieprzeciętnie duża głębokość użytkowa sprawia, że szafy z serii GT zapewniają miejsce na montaż dowolnych urządzeń i akcesoriów teleinformatycznych….

ZOBACZ SERIĘ

SERIA GTZ

szafy wiszące zewnętrzne IP55 i IP66

Seria szaf GTZ wiszących IP55 jest kompletnym rozwiązaniem dla instalacji zewnętrznych. Za wydajną wymianę ciepła odpowiedzialne są otwory wentylacyjne znajdujące się na górze i po bokach szafy, z możliwością instalacji wentylacji aktywnej. Dostęp do wentylacji jest ograniczony poprzez otwierany dach i boczne osłony. Szafy występują również w wersji z drzwiami szklanymi….

ZOBACZ SERIĘ

SERIA GTW

szafy wiszące wewnętrzne IP54

Seria szaf GTW wenętrznych IP54 jest przystosowana do pracy w środowiskach półotwartych, np.: magazynach, fabrykach, halach produkcyjnych itp. Ochronę przed wodą i kurzem zapewnia system uszczelek znajdujący się w drzwiach, dachu i wpustach kablowych oraz system filtrów PVC w otworach wentylacyjnych….

ZOBACZ SERIĘ

SERIA GTP

szafy stojące serwerowe 19″

Szafy przemysłowe wolnostojące IP55 przystosowane są do instalacji każdego urządzenia w standardzie 19”, zapewniając ochronę przed wilgocią, kurzem oraz innymi szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi…..

ZOBACZ SERIĘ

OFICJALNY DYSTRYBUTOR

ul. Działkowa 37
02-234 Warszawa
tel: (22) 846 22 62

www.gruparomi.pl